Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan yılın en ilham verici haftasında; başarı öyküleriyle uzman oldukları alanda yenilik yaratan çizgi dışı isimler Brand Week Istanbul izleyicisi ile buluşacak.

Kariyerinde Pekin, Tokyo, Singapur, Kopenhag, Hong Kong ve Bangkok gibi global mutfakların derinliklerine inen ve Türkiye'de kurduğu restoran ile en prestijli restoran değerlendirmesinde 2 Michelin yıldızı alan şef Fatih Tutak, başarı öyküsünün arkasındaki motivasyonları ve bu uzun yolda karşılaştığı zorlukları Brand Week Istanbul sahnesinde anlatacak.

Henüz bir üniversite öğrencisiyken başladığı oyunculuk kariyerine; moda tasarımcılığını, yönetmenliği ve sosyal girişimciliği ekleyen ödüllü aktris Fagun Thakrar, çok yönlü kariyerinde sosyal etkiyi ve toplumsal faydayı nasıl esas amaç olarak konumlandırdığını ve başarıya ulaşırken değer yaratmanın tüm yönlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ