Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan yılın en ilham verici haftasında; bilim ve sanatın kesiştiği noktada yaptıkları önemli çalışmalarla adlarından söz ettiren, perspektifleriyle geleceğe yön veren isimler hikâyelerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile buluşturacak.

Hem tıp dünyasında hem de farklı endüstriyel uygulamalarda, icat ettiği mikro robotlar ve inovatif yapıştırıcılarla çığır açan, bilim dünyasının dünyaca etkili isimlerinden Profesör Metin Sitti, teknolojinin ve tasarımın bilimden nasıl beslendiğini ve geleceğin bilimsel atılımlarını Brand Week Istanbul'da tüm detayları ile ele alacak.

İlk gösterimi Venedik Film Festivali'nde yapılan "Havva, Meryem ve Ayşe" filminin ödüllü yönetmeni Sahraa Karimi; toplumsal dönüşümlerin yaratıcılığa etkisini, sanatın ve özellikle hikâye anlatcılığının kültürel dalgalanmalar yüzünden yaşadığı dönüşümü, tecrübelerinin ışığında Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ