Brand Week Istanbul, 4 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini 4 - 8 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi'nde bir araya getirecek.

 

İlham veren sunumları, sektörün kritik alanlarına dokunan panelleri, marka işbirliklerine önayak olacak özel toplantıları, sektör uzmanları ile genç profesyonelleri bir araya getiren sertifika programlarıyla, Brand Week Istanbul 12’nci kez yılın en ilham verici haftası olmaya hazırlanıyor.

Hem gündemi şekillendiren hem de geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarının yanı sıra Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar gibi uzun yıllardır sektörün nabzını tutan ödül programları ve araştırmalar yine Brand Week Istanbul'da yer alacak.

 

Sertifika programları da son yıllarda olduğu gibi bu sene de Brand Week Istanbul’un gündeminde önemli bir yer tutuyor. Markalar dünyasında strateji disiplinine dair liderlerin eğitmen olarak yer alacağı Strateji Akademisi, marka iletişimini ve marka konumlandırmasını odağına alan Brand Academy yılın en ilham verici haftasında yer alacak sertifika programlarından sadece bazıları.

 

Her gün ilan edilen yeni konuşmacılarıyla, özel atölyeleri, yeni eğitim programlarıyla Brand Week Istanbul’a dair güncel bilgilere👉buradan👈 ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Media Group