Brand Week Istanbul, 7 Kasım'da Başlıyor!

Yaratıcı endüstrileri, markalar dünyasını, toplumu ve bireyi odağına alan; yarına yönelik içgörüleri farklı disiplinlerden uzmanlarla masaya yatıran Brand Week Istanbul, bu yıl “Time To Reset” temasıyla Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

 

İşte Brand Week Istanbul’da ilham yolculuğuna çıkabileceğiniz beş sahne...

İlham verici hikâyelerin ve kültür, toplum, ekonomi ve teknolojiye dair güncel trendlerin inceleneceği Inspiration Hall’da; kuantum fizikçisi Prof. Mete Atatüre, Türkiye’den çıkıp unicorn unvanına kavuşan tek yazılım şirketi Insider’ın kurucusu Hande Çilingir, Captain Marvel başta olmak üzere birçok Hollywood filminin müziklerini besteleyen Pınar Toprak, tiyatro ve sinema dünyasının duayenlerinden Demet Akbağ, yönetmen ve reklamcı Serdar Erener gibi birçok isim yer alacak.

Yeni teknolojilerin dönüştürdüğü alanlar ve yakın gelecekte pazarlama dünyasını bekleyen çerezsiz iletişim, gayri merkezî yapılar ve tüketici davranışlarının geleceği gibi sektörün odağında yer alan konular ise Brands & Trends sahnesinde masaya yatırılacak.

 

Davranışbilimci Tara Austin, yaratıcı dürtü teorisinin mimarı Kev Chesters, Ogilvy Global Head of Influence Rahul Titus, eylem araştırmaları kürsüsünün kurucusu Prof. Oğuz Babüroğlu gibi sektörün önde gelen isimleri Brands & Trends’te sahnesinde konuşacak.

Globale yön veren ve uluslararası bir katılımcı kitlesini hedefleyen tüm başlıklar World Stage’de masaya yatırılacak. Markaların, tasarımcıların, sanatçıların ve yaratıcı dünyanın tüm figürlerinin yakın geçmişte kazanılan deneyimlerle beraber yarını oluştururken esas aldıkları modelleri ve stratejileri, 9-10-11 Kasım tarihleri arasında World Stage sahnesinde incelenecek.

 

Pazarlama profesörü Koen Pauwels, “Somebody Else” isimli şarkısıyla tanınan bağımsız sanatçı Vérité, yeni medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol, Walmart’ın baş ekonomisti Prof. John List bu sene World Stage’de yer alacak isimler arasında.

Bu sene Brand Week Istanbul izleyicisini bekleyen sahnelerden bir diğeri de Master Hall. Alanında uzman isimler ve uygulayıcılar ile ekonomiyi, iletişimi, ticareti, kültürü ve güncel politiği “reset”leyen üç kritik konu mercek altına alınacak.

 

Mater Hall, 9 Kasım günü izleyicileri Türk toplumunun ve siyasetinin panoramik görünümünü derinlemesine inceleyen bir dizi panelle buluşturacak. Bu sahnede “Her Seçim Bir Başlangıçtır” başlığı altında bir gün boyunca Türkiye’nin 2023’teki en önemli gündemi olan seçim; gazeteci Ruşen Çakır, Prof. Evren Balta, gazeteci ve yazar Levent Gültekin ve araştırmacı Bekir Ağırdır gibi isimlerle masaya yatırılacak. 

 

10 Kasım'da Sportsnet Group, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm moderatörlüğünde spor ve pazarlama iletişiminin ortak paydaları, bileşenleri ve uygulayıcıları tarafından ele alınacak. Stratejik açıdan markalar, spor ve iletişimin püf noktaları vaka çalışmaları ile değerlendirilecektir.

 

Yeni medyaya ve yeni medyada çığır açan aktörlere dair birçok konu 11 Kasım’da "Time To Influence" başlığı altında yer alacak. Bugünün tüm akışını ise Hypers Akademi kurucusu Tolga Akış üstelenecek.

Bu yıl; iyileştirmeye dair tüm metotlar “Time to Heal” sahnesinde izleyiciye aktarılacak. Pharmatopia Eczacılarının Projesi kapsamında, sağlığın tüm yenilikçi metotları eczacı Adile Özdağ ve öğretmen Dilek Livaneli gibi isimlerle, bilimin ışığında iyileştirmeye ve iyiliğe açılan gündemlerle birlikte sektöre yeni perspektifler katacak.

Yaratıcı dünyanın liderleri ile bir araya gelmek ve yarını şekillendiren trendleri yakından incelemek için siz de hemen yılın en ilham verici haftası için yerinizi ayırın. Detaylar 👉 burada.

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ