Brand Week Istanbul, 7 Kasım'da Başlıyor!

Bu yıl 10’uncu yaşını kutlayacak olan Brand Week Istanbul, yarına yön verecek trendlerin ele alınacağı paneller, seminerler ve oturumların yanı sıra her günün akşamında düzenlenecek konserlerle izleyicisine sıkı bir müzik ziyafeti yaşatacak. Brand Week Istanbul, izleyicisinden bu yıl sahnede görmek istediği müzisyenlere dair görüşlerini bekliyor. Bu ankete katılarak Brand Week Istanbul sahnesinde bu yıl kimler olmalı sorusuna alternatif isimler sunan katılımcılar, aynı zamanda yılın en ilham verici haftasına %30 indirimle gelecekler.

 

Yeteneği Yeniden Keşfetmek

Laetitia Ky, kendi saçından heykeller yapıyor. Afrikalı kadınların geleneksel saç stillerinden aldığı ilhamla heykeli ve saç sanatını bir araya getiren Laetita’nın heykelleri, yıllar içerisinde gittikçe politik bir hale büründü. Yeteneğini kadın aktivizmi üzerine ören, eşitsizlik ve sosyal zorbalık hakkında toplumsal farkındalığı artırmayı amaç edinen Laetitia, şu an günümüzde Afrika kıtasındaki kadınların saç elçisi olarak görülüyor. Laetitia Ky, yetenek ve kadın kavramlarına yönelik bakış açısını ve sanat yolculuğunu Brand Week Istanbul sahnesinde, Kasım ayında izleyici ile paylaşacak.

Zahit Mungan için “uçurtma ile dünyayı geziyor” dersek, abartmış olmayız.  Çocukluk tutkusunu profesyonel yaşantısına taşıyan, uçurtmalara yönelik yeteneğinin ve ideallerinin peşinden koşan Mungan, uçurtma tasarlamaya çocuk yaşlarda Mardin’de başladı. Bugün dünyanın birçok farklı ülkesinde düzenlenen uçurtma festivallerinde tasarımlarıyla yer alıyor. Elleri tuttuğu müddetçe gökyüzüne uçurtmalar göndermeye devam edeceğini söyleyen Zahit Mungan; tutku, ilham ve ideal üçgeninde gelişen hikâyesini Kasım ayında Brand Week Istanbul sahnesinde katılımcılar ile paylaşacak.

Yaratıcı dünyanın liderleri ile bir araya gelmek ve yarına şekillendiren trendleri yakından tanımak için siz de hemen yılın en ilham verici haftası için yerinizi ayırın.

Brand Week Istanbul 2022 ile ilgili tüm bilgilere ve erken kayıt fırsatlarına 👉 buradan ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ