Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasının bu seneki Onur Konuğu; Türk sinema, tiyatro ve TV dünyasının duayen ismi Uğur Yücel oldu.

Aralarında Yıldız Kenter, Melih Cevdet Anday ve Sabahattin Kudret Aksal’ın da eğitim verdiği İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitiren ve bugüne kadar rol aldığı Muhsin Bey, Arabesk ve Eşkıya gibi kült filmlerle akıllara kazınan, yönettiği Yazı Tura filmiyle birçok ödüle layık görülen Uğur Yücel; 8 Kasım'da 2023 yılının Onur Konuğu olarak Brand Week Istanbul izleyicisi ile buluşacak.

 

Brand Week Istanbul’da bu sene yeni bir eğitim programına imza atıyoruz: Strateji Akademisi

 

Strateji Akademisi’nde marka mimarisi, marka karakteri gibi “işin özü” olarak kabul edilen konuların yanında yapay zekâ, marka amacı ve performans pazarlaması gibi zamanın ruhunu şekillendiren başlıklar yer alıyor. Uzman isimlerin fikir ve deneyimlerini paylaşacağı bu akademi ile ilgili tüm detaylara 👉buradan👈 ulaşabilirsiniz. 

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ