Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; hikâye anlatıcılığında zamanın ruhunu yakalayan yöntemler ve özgün, amaç odaklı anlatı kurabilmenin incelikleri, bu alanda global başarılara imza atmış isimler tarafından Brand Week Istanbul'da ele alınacak.

Yirmi yıllık kariyerinde Coca-Cola, British Airways ve Adidas gibi global markalarla çalışan ajansların yöneticiliğini üstlenen ve aynı zamanda TBWA London’ın eski CEO’su olan Sara Tate; hızla değişen ekonomik ve toplumsal görünümde yeni hikâyelerin ve yeni anlatıların hangi değerler üzerine kurulması gerektiğine dair içgörülerini Brand Week Istanbul’da anlatacak.

Ogilvy UK’in eski baş stratejisti Kev Chesters’a göre yaratıcılık doğuştan gelir ve zamanla körelebilir. Yaratıcılığın tekrar ortaya çıkması için uygulanması gereken pratikleri ve hikâye anlatıcılığında özgünlüğün nasıl yansıtılabileceğini “yaratıcı dürtü teorisi”nin mimarı Kev Chesters, Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ