Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; teknolojinin ve dijital çözümlerin markalar dünyasındaki etkilerini, iletişim ve kültürün yeni teknolojiler sayesinde taşınacağı yeni ufukları uzman isimler Brand Week Istanbul'da ele alacak.

Yeni teknolojiler, dijital davranış kalıpları ve yeni medya platformları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ve bugün 700.000'den fazla takipçiyle LinkedIn tarafından pazarlama alanında 1 numaralı “LinkedIn Voice” seçilen Tom Goodwin; etkili iş sonuçları elde etmek için teknolojinin gücünü, markalar dünyasındaki etkisini ve geleceğini Brand Week Istanbul sahnesinde ele alacak.

21. Yüzyıla yön verecek 20 küresel liderinden biri olarak gösterilen  Timur Topalgökçeli, dönüştürücü teknolojilere odaklanan bir enerji ekonomisti ve derin teknoloji girişimcisidir. 300'den fazla teknolojik atlımın piyasaya girmesine liderlik eden  Timur Topalgökçeli teknoloji, büyüme ve çevresel duyarlılık konularındaki içgörülerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

 

Brand Week Istanbul kapsamında düzenlenecek olan üç günlük sertifika programı Brand Academy; geleceğin reklam yaratıcılarını, marka ve pazarlama yöneticilerini alanının uzman eğitmenleriyle buluşturarak pazarlama iletişimi ve markaya dair en güncel konuları mercek altına alacak. Programın katılımcıları Brand Week Istanbul’un ilham veren konuşmacılarını da dinleme fırsatı yakalayacak. Brand Academy'ye ait tüm detaylara 👉buradan👈 ulaşabilirsiniz.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ