Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; ekonomik dalganlamaların ve belirsizliğin etkisindeki markaların, kapsayıcı bir büyüme için izlemesi gereken yol haritalarını alanında uzman isimler Brand Week Istanbul'da ele alacak.

Marka stratejisi ve kapsayıcı büyüme konusunda dünyanın önde gelen kuruluşlarından The Institute for Real Growth’un kurucusu Frank van den Driest; sonuç odaklı, insanî faydayı amacın merkezine koyan ve büyümeyi doğru bir liderlik ile buluşturan marka stratejilerine dair güncel içgörüleri ve detayları Brand Week Istanbul’da açıklayacak.

İngiltere’nin önde gelen ekonomistlerinden ve özellikle çalışma ekonomisi alanında yaptığı çalışmalarla tanınan Guy Standing’e göre freelance çalışma modelinin yarattığı güvencesizlik hem markaların güncel iş modellerini hem de sosyal yapıyı olumsuz bir yönde değiştirmekte. Guy Standing; “prekarya” olarak tanımladığı bu ekonomik sınıfın geleceğini ve iş dünyasına etkilerini Brand Week Istanbul’da detaylandıracak.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ