Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; hikâye anlatıcılığında zamanın ruhunu yakalayan yöntemler ve özgün, amaç odaklı anlatı kurabilmenin incelikleri, bu alanda global başarılara imza atmış isimler tarafından Brand Week Istanbul'da ele alınacak.

Pazarlama, iş dünyası ve sürdürülebilirlik alanlarının buluştuğu noktada öncü ve uluslararası düzeyde tanınan pazarlama aktivisti Thomas Kolster; amaç ve liderlik konularında, provokatif düşünceleriyle mevcut düzeni sürekli olarak sorgulamakta. Kolster, insanı ve çevreyi odağına alan kesintisiz bir değişim için markaların izlemesi gereken stratejilerin ipuçlarını Brand Week Istanbul sahnesinde detaylandıracak.

Bugüne kadar LVMH, Sergio Rossi, Belvedere, Sotheby's, PUMA, H&M, ve Canali gibi markalarla çalışan ve Havas Global’i “lüks” pratiği ile tanıştıran Ana Andjelic; zevk, estetik inovasyon, kürasyon veya çevre odaklı tasarımın hangi strateji ile bir arada bulanabileceğine dair içgörü ve deneyimlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ