Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; kreatif dünyanın yaşadığı dönüşüm ve yaratıcı endüstrileri yakın gelecekte nelerin beklediği uzman kreatiflerin deneyimleri ışığında Brand Week Istanbul'da ele alınacak.

Bugüne kadar aldığı birçok ödülle iletişim dünyasında ses getiren kreatif ajans frog'un Chief Creative Officer'ı Andreas Markdalen; insan odaklı, empatiye dayanan ve somut çıktıları gözeten tasarım süreçlerini, tasarım dünyasının 2000'li yıllarda yaşadığı köklü değişimi ve tasarım odaklı düşünmenin geleceğini Brand Week Istanbul’da anlatacak.

400 kişiden oluşan, sadece davetle üye olunabilen, bol ödüllü ve bağımsız kreatiflerden ve stratejistlerden oluşan bir network’ün; The Liberty Guild’in kurucusu ve CEO’su olan Jon Williams; ajans dünyasında “işin dönüşümü” ve kreatif dünyanın geleceğine dair içgörülerini, deneyimleri ışığında Brand Week Istanbul sahnesinde detaylandıracak.

 

Brand Week Istanbul’da bu sene yeni bir eğitim programına imza atıyoruz: Strateji Akademisi

 

Strateji Akademisi’nde marka mimarisi, marka karakteri gibi “işin özü” olarak kabul edilen konuların yanında yapay zekâ, marka amacı ve performans pazarlaması gibi zamanın ruhunu şekillendiren başlıklar yer alıyor. Uzman isimlerin fikir ve deneyimlerini paylaşacağı bu akademi ile ilgili tüm detaylara 👉buradan👈 ulaşabilirsiniz. 

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ