Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında; tüm bileşenleri ile geleneksel ve yeni medyanın yaşadığı dönüşüm ve alternatiflerin çoğalmasıyla ortaya çıkacak fırsatlar, uzman isimlerin deneyimleri ışığında Brand Week Istanbul'da ele alınacak.

Sayısız konu ve konuğu ağırladığı, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu programlarından Teke Tek’in sunucusu, gazeteci Fatih Altaylı kariyerinde deneyimlediği kritik dönemeçleri, Türkiye’deki medya oluşumlarının dijital ile birlikte yaşadığı dönüşümü ve gelenekselden yeniye geçerken medyanın toplum üzerindeki etkisini tüm detayları ile Brand Week Istanbul’da anlatacak.

Medya teorisyeni ve internet eleştirmeni Geert Lovink’e göre sadece bireysel bağlantı ve tüketim için değil, iş ve reklam dünyası için de alternatif sosyal medya platformlarına gerek var. Geert Lovink sosyal mecralarda yeni yaklaşımların nasıl ortaya çıkacağını ve yeni alternatiflerle sosyal medyanın yaşayacağı dönüşümü Brand Week Istanbul sahnesinde detaylandıracak.

 

Brand Week Istanbul’da bu sene yeni bir eğitim programına imza atıyoruz: Strateji Akademisi

 

Strateji Akademisi’nde marka mimarisi, marka karakteri gibi “işin özü” olarak kabul edilen konuların yanında yapay zekâ, marka amacı ve performans pazarlaması gibi zamanın ruhunu şekillendiren başlıklar yer alıyor. Uzman isimlerin fikir ve deneyimlerini paylaşacağı bu akademi ile ilgili tüm detaylara 👉buradan👈 ulaşabilirsiniz. 

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ