­čÉł MediaCat B├╝lten'den merhaba

“Oldu─čum ve olmad─▒─č─▒m ┼čey aras─▒ndaki uçurum, benim” demi┼čti Portekizli yazar Fernando Pessoa.

 

─░nsan─▒ insan yapan, kimli─čini kuran, belle─činde geçmi┼če yönelik kurgulad─▒─č─▒ ya da gelece─če dair hayalini kurdu─ču asl─▒nda hiç ya da henüz ya┼čanmam─▒┼č deneyimlerin an─▒s─▒d─▒r. Yarat─▒c─▒l─▒─č─▒n, farkl─▒l─▒klara aç─▒labilmenin, ötekiyle konu┼čabilmenin ve üretkenli─čin ko┼čulu da bu ya┼čanmam─▒┼čl─▒kla olan ili┼čkide gizli.

 

Ya┼čama dair merak─▒n üretti─či ilk sorular yoklu─čun varl─▒─ča dönü┼čümüne dairdir.

Brand Week Istanbul’da bu sorunun yan─▒t─▒n─▒, ya┼čam─▒n─▒ göç, vatans─▒zl─▒k, yer de─či┼čtirme, ait olamama ve zaman üzerine dü┼čünerek geçirmi┼č bir edebiyatç─▒dan, André Ac─▒man’dan dinleyece─čiz. Ac─▒man, “Gerçek D─▒┼č─▒ ─░nsan: Bellek ve Hayal Gücüyle Ya┼čanmam─▒┼č Hayatlar Üretebilmek” ba┼čl─▒kl─▒ konu┼čmas─▒yla, 21’inci yüzy─▒lda da güncelli─čini koruyan insan ve sanat ili┼čkisine ─▒┼č─▒k tutacak.

 

André Ac─▒man, kurgu ve kurgu d─▒┼č─▒ alanda pek çok eser üretmi┼č bir edebiyatç─▒. Tüm dünyada olumlu ele┼čtirilerle kar┼č─▒lanan, ilk a┼čka ve çocukluktan yeti┼čkinli─če geçi┼če dair yüzy─▒l─▒n en lirik anlat─▒lar─▒ndan birini sunan Call me By Your Name - Ad─▒nla Ça─č─▒r Beni, yazar─▒n Türkiye'de en çok bilinen eseri.

2017 y─▒l─▒nda Luca Guadagnino taraf─▒ndan beyaz perdeye uyarlanan film, 4 dalda Akademi Ödülleri’ne aday olmu┼č ve “En ─░yi Uyarlama Senaryo” dal─▒nda Oscar heykelci─činin sahibi olmu┼čtu.

 
Image
 

Anastasia Leng'ten size bir mesaj var..

CreativeX teknolojisi, yapay zekâ araçlar─▒ ile markalar─▒n dijital performanslar─▒n─▒ ölçüyor ve böylece markalar daha etkili strateji geli┼čtirebiliyor.

 

CreativeX kurucusu ve CEO'su Anastasia Leng'in Brand Week Istanbul kat─▒l─▒mc─▒lar─▒na bir mesaj─▒ var.

Hemen yerinizi almak ve erken kay─▒t f─▒rsatlar─▒ndan yararlanmak için t─▒klay─▒n.

Image

Copyright © 2021. Tüm haklar─▒ sakl─▒d─▒r.
Kapital Medya Hizmetleri A┼×