Brand Week Istanbul, 7 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul, 10'uncu yılında yarını şekillendirecek trendleri ve gelişmeleri, alanında uzman isimlerle masaya yatırmaya devam ediyor. Platformlar arasındaki savaş, influencer ekonomisi, gayri merkezi dijital yapılar ve tüm bunların ortasındaki yaratıcılık, yine alanında uzman isimler ve ilham verici hikâyeler ile 9-11 Kasım tarihlerinde ele alınacak.

Influencer’ların yarattığı ekonomi her geçen gün büyüyor. Marka işbirlikleri ile güçlenen bu ekosistem farklı platformlarda farklı hedef kitleleri odağına almış durumda.

Ogilvy’nin Global Head of Influence’ı Rahul Titus; farklı platformlardaki influencer'ların dijital performanslarının nasıl ölçümlenebileceğini ve sosyal ticaretin bu yapı ile birlikte nasıl şekilleneceğini Brand Week Istanbul sahnesinde izleyici paylaşacak. Dijital pazarlamanın en güncel ve belki de geleceği en parlak konularından birini global ölçekte bir gözle yılın en ilham verici haftasında ele alacağız.

Ana akım platformlar sanat tüketimini yönlendirmeye devam ederken yeni teknolojiler bireysel ve bağımsız sanatçılara farklı fırsatlar sunmaya başladı. Özellikle belli platformların "showcase" algoritmalarını eleştiren sanatçılar, web 3.0 ve NFT'ler  ile birlikte kendi ekonomilerini yaratma şansı buldular.

"Somebody Else" isimli parçayla ses getiren sanatçı Vérité de bunlardan biri. Vérité,  müzik, teknoloji, sanatçı ve hayranlar arasındaki büyük boşluğu kapatmak için attığı adımları ve yarattığı girişimini ve tüm bunlar arasında yaratıcılık süreçlerini bu sene Brand Week Istanbul'da izleyici ile paylaşacak.

Yaratıcı dünyanın liderleri ile bir araya gelmek ve yarına şekillendiren trendleri yakından incelemek için siz de hemen yılın en ilham verici haftası için yerinizi ayırın. Detaylar 👉 burada.

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ