Yılın En İlham Vericisi Haftası, 7 Kasım'da Başlıyor

Bu yıl 10’uncu yaşını kutlayacak olan Brand Week Istanbul, Kasım ayında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Kasım ayında alanında uzman isimlerle, dünyaca tanınan sanatçılarla yaratıcılık ve sanatın kesiştiği alanlar tüm hatlarıyla ele alacak.

Müzik; dahil olduğu her hikâyeyi bambaşka bir boyuta taşıyan bir olgu. Yaratıcı endüstrilerin neredeyse her ürününde bazen esas unsur olarak, bazen de hikâyenin kurgusunu taşıyan lokomotif öğe olarak yer alıyor. Brand Week Istanbul’da  müziğin yaratımını ve hikâye anlatıcılığında üstlendiği görevleri Pınar Toprak ile ele alacağız. Captain Marvel filmi başta olmak üzere Hollywood filmlerine bestelediği müziklerle tanınan Pınar Toprak, Oscar Ödülleri'nde gösterdiği performans ile kendinden oldukça söz ettirmişti. Kasım ayında hem söyleşisi hem de performansı ile bu kez Brand Week sahnesinde olacak. 

Yaratıcılık ve sanat arasındaki kesişime, buradan doğan fikirlerin yaratıcı endüstrileri nasıl etkilediğine değinecek olan bir diğer isim de; Naoki Tanaka. Dentsu Lab Tokyo’nun deneysel bir teknoloji stüdyosu olarak iletişim alanında yürüttüğü çalışmaların geldiği noktayı ve projelerinde müziğin kapladığı alanı ve etkiyi anlatacak olan Tanaka, aynı zamanda ortaya koydukları çalışmalardan bir tanesini birebir icra ederek gösterecek. Japonya'dan gelecek olan Dentsu Lab Tokyo’nun kreatif direktörü Naoki Tanaka'nın sunumu ve bu sunuma eşlik edecek bu performans, Kasım ayında Brand Week Istanbul sahnesinde olacak.

Yaratıcı dünyanın liderleri ile bir araya gelmek yarına şekillendiren trendleri yakından tanımak için siz de hemen yılın en ilham verici haftası için yerinizi ayırın.

Brand Week Istanbul 2022 için şimdiden yerinizi ayırın. Erken kayıt fırsatlarına 👉 buradan ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ