Brand Week Istanbul, 6 Kasım'da Başlıyor!

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirecek.

 

6-10 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek yılın en ilham verici haftasında streaming platformlar arasındaki yüksek rekabet ve dijital yayıncılıkta hikâye anlatıcılığı Şahsiyet dizisinin mimarları ile Brand Week Istanbul'da ele alınacak.

15. Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Film Ödülü'nü kazanan Sonbahar adlı filmde rol alan Onur Saylak, yönettiği “Daha” isimli uzun metraj sinema filmi ile Berlin, Locarno, Busan, Antalya gibi pek çok festivalde çeşitli ödüller kazanmıştır ve 2018 yılında hem Türkiye'de hem dünyada ses getiren Şahsiyet dizisinin yönetmen koltuğuna oturmuştur.

1976 yılında Rodos adasında doğan Hakan Günday, ilk romanını 24 yaşında yayımladı. Bugüne kadar romanları 20’den fazla dile çevrilmiş olan Hakan Günday, bunların yanı sıra öykü, tiyatro oyunu, film ve diziler yazdı. 2015 yılında Médicis Yabancı Roman Ödülü'ne, 2022'de ise Uluslararası Hermann Hesse Ödülü'ne layık görüldü. 

25 senedir medyanın çeşitli alanlarında üst düzey yöneticilik yapmakta olan Ateş İnce, Sabah Gazetesi, NTV, CNBC-e, Star TV gibi sektörün öncü markalarında çalıştıktan sonra Ay Yapım ve Medyapım’ın ortak olduğu MADD Entertainment’ta Genel Müdür görevini üstlendi. Medyanın dönüşümü konusunda uzun yıllardır çalışmakta olan Ateş İnce, PUHUtv’nin de kurucusudur.

 

Brand Week Istanbul’da bu sene yeni bir eğitim programına imza atıyoruz: Strateji Akademisi

 

Strateji Akademisi’nde marka mimarisi, marka karakteri gibi “işin özü” olarak kabul edilen konuların yanında yapay zekâ, marka amacı ve performans pazarlaması gibi zamanın ruhunu şekillendiren başlıklar yer alıyor. Uzman isimlerin fikir ve deneyimlerini paylaşacağı bu akademi ile ilgili tüm detaylara 👉buradan👈 ulaşabilirsiniz. 

 

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ