Yılın En İlham Vericisi Haftası, 7 Kasım'da Başlıyor

Brand Week Istanbul, 7-11 Kasım tarihlerinde izleyicisi ile buluşuyor. Yaratıcı liderlerin bir araya geleceği, yarına yön verecek trendlerin analiz edileceği yılın en ilham verici haftasında yaratıcılık ve strateji arasındaki ilişki tüm hatlarıyla ele alınacak.

Kev Chester’ın iddiasına göre her şey yaratıcılıkla ilgili. İnsan; doğası gereği yaratıcıdır ve bu yaratıcılığın ortaya çıkmasında, vücut bulmasındaki en önemli engel; toplumsal dinamikler ve kültürdür. İnsana özgü yaratıcı dürtünün ortaya çıkması ile ezber bozan işler başarmak mümkün. Chesters'ın "yaratıcı dürtü" teorisine göre iş dünyası ve markalar için esas olan yaratıcı düşünceyi hakim kılmak. İnsana ait bu yaratıcılık dürtüsünün ne olduğuna ve insanı nasıl daha yaratıcı hale getireceğine dair detayları ise, Kev Chesters Brand Week Istanbul sahnesinde izleyici ile paylaşacak.

Bu yılki konuşmacılarımızdan Kev Chesters, Harbour Collective'i kurmadan önce British Telecom, Saatchi&Saatchi, Wieden+Kennedy, dentsu mcgarrybowen ve Ogilvy'nin stratejilerine yön verdi. Yaratıcı dünyanın liderleri ile bir araya gelmek için siz de hemen yerinizi ayırın.

Brand Week Istanbul 2022 için şimdiden yerinizi ayırın. Erken kayıt fırsatlarına 👉 buradan ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır.
Kapital Medya Hizmetleri AŞ